Web Analytics Made Easy - Statcounter

DRS Electronics

DRS Electronics

DRS Electronics

DRS yeraltı görüntüleme derin arama yapılabilen yüksek teknolojili tarama cihazlarıdır. Define arayan kişilerin kullandığı dedektör ile diğer alan tarama cihazlarına göre daha kapsamlı arama yapar ve daha geniş bir alanda çalışır. Her türlü zorlu arazi şartlarında kolaylıkla kullanabilen üst düzey performans gösteren sistemlerdir. Yer altında gömülü halde bulunan define, gömü, maden, tünel, mezar, mahzen gibi boşlukları kolaylıkla tespit edebilir ve ölçüm yapabilir.


DRS yeraltı görüntüleme cihazı yüksek hassasiyeti sayesinde yerin en derin bölgelerinde yer alan nesneleri bile kolaylıkla algılayıp ölçüm yapabilir. Topraktan aldığı sinyaller doğrultusunda hatasız tespit yaparak ekran vasıtasıyla kullanıcıya bildirir. Bulunan nesnelerin ve boşluğun derinliğini ve yerini tespit ederek sayısal verileri kullanıcıya aktarır. Böylelikle hedefin yerini tespit etmenizde size yardımcı olur.


DRS Electronics Yeraltı Görüntüleme Cihazı Kullanım Alanlar


DRS yeraltı görüntüleme cihazları arkeolog, araştırmacı, metal, maden arayan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Yüksek hassasiyet seviyesindeki bu ürün yerin derinliklerine inebilmenize ve hedefi kolayca bulmanıza imkan tanır. Böylelikle size büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlar. Yalnızca madenleri değil, yerin altındaki boşluk, mahzen, mağara, tünel, oda ve mezar gibi yapıları da kolaylıkla tespit edebilir. Her türlü arazide kolaylıkla çalışmanızı sağlar. Yeraltı görüntüleme DRS Electronics markasının gelişmiş ürünleri sayesinde profesyonel bir boyuta ulaşmaktadır. En derinlerde yer alan gömüleri de titiz bir şekilde bulma özelliğine sahiptir. Yeraltında tespit ettiği nesnelerin yeri, derinliği gibi bilgilerin tamamını ekrandan bildirir.


DRS Electronics Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri


DRS yeraltı cihazları belirli bir çalışma prensibine bağlı olarak çalışır. Topraktan aldığı sinyalleri hızlı bir şekilde işleyerek kullanıcıya aktarmaktadır. Toprak altında yer alan nesnelerin, boşlukların, yapıların ve hatta toprak yapısı hakkında yaptığı bütün tespitleri bir ekran yardımıyla kullanıcıya bildirir. Maden, define aramacılığında hedefin yerini tespit ederek size zaman tasarrufu sağlar.


DRS Electronics Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri


DRS yeraltı görüntüleme sistemleri en geniş ürün yelpazesine sahip markalardan biridir. DRS cihazları yüksek teknolojsi sayesinde hatasız ölçümler yaparak hedefe ulaşmanızda oldukça etkili olur. Sitemizde, ProRadar X1, ProRadar X1 Pro, ProRadar X2, ProRadar X3, ProRadar X5, 3D Stealth Scanner, ARS Resistivite gibi dünya çapında popüler olan ve yaygın olarak kullanılan DRS yeraltı görüntüleme modelleri bulunmaktadır.dedektoravm.com

Göster:
Sırala:

DRS Electronics ARS Rezistivite Cihazı

DRS Electronics ARS Rezistivite CihazıARS Rezistivite cihazımız toprak altında imkansız görülen tüm ..

250.379,89TL Vergiler Hariç: 208.649,91TL

DRS Electronics Pro Radar X2 Yer Altı Görüntüleme

DRS Electronics ProRadar X2 Yer Altı GörüntülemePro Radar X2 Cihazımız X1 gibi ileri teknoloji taram..

334.252,07TL Vergiler Hariç: 278.543,39TL

DRS Electronics Pro Radar X3 Yer Altı Görüntüleme

DRS Electronics ProRadar X3 Yer Altı GörüntülemePro Radar X3, Pro Radar X2 cihazımızın gelişmiş vers..

512.793,88TL Vergiler Hariç: 427.328,23TL

DRS Electronics ProRadar X1 Pro Yer Altı Görüntüleme

DRS Electronics ProRadar X1 Pro Yer Altı GörüntülemeDRS ProRadar X1 Pro Videoları:Pro Radar X1 Pro D..

233.665,58TL Vergiler Hariç: 194.721,31TL

DRS Electronics ProRadar X1 Yer Altı Görüntüleme

DRS Electronics ProRadar X1 Yer Altı GörüntülemeDRS ProRadar X1  Videoları:Pro Radar X1 Pro DRS..

200.236,94TL Vergiler Hariç: 166.864,11TL

DRS Electronics ProRadar X5 Yer Altı Görüntüleme

DRS Electronics ProRadar X5 Yer Altı GörüntülemeDRS ProRadar X5, DRS X serisi tarayıcı ailesinin en ..

935.999,12TL Vergiler Hariç: 779.999,26TL