OKM Detectors Alan Tarama

OKM Detectors Alan Tarama

OKM Detectors Alan Tarama
OKM Detectors Alan Tarama

OKM Alan Tarama Cihazları

OKM alan tarama cihazları define, su ve maden yatakları gibi yeraltı aramalarında yüksek performansla çalışan cihazlardır. Çoğu alan tarama cihazlarına kıyasla OKM alan tarama cihazı hatasız bir şekilde tespit yapar. Bilindiği üzere definecilerin en çok zorlandığı konulardan biri uzak mesafedeki altın, gümüş ya da defineleri aramaktır. Alan tarama cihazları uzak mesafede bile doğru tespitler yapar. Yerin metrelerce derinliğinde bulunan değerli nesnelerin yönlerini bile kolaylıkla belirleyebilir.

OKM Detectors Alan Tarama Cihazlarının Özellikleri

OKM alan tarama gizli definelerin yerlerini tespit etmek, altın gömüleri ve uzun süre toprağın altında kalmış değerli nesnelerin yerlerini bulmak amacıyla tasarlanmıştır. Altın, gümüş, bakır gibi değerli metalleri, gömülü olmayan tarihi eserleri kolaylıkla tespit edebilir. Tüm altınları tespit eden biyonik algılama mantığıyla ve yerin altında uzun süre kalmış nesneleri ise iyonik algılama mantığıyla tespit eder. Yapılan taramalar akıllı cep telefonuna transfer edilebilir ve kontrol edilebilir. Bu sayede telefonunuzdan yer altının 3 boyutlu görünümünü incelemenize olanak tanır. Daha önceki taramaları kaydedebilir ve bir sonraki aramalar için kullanabilirsiniz.

OKM Dedektor Alan Tarama Cihazlarının Kullanım Alanları

OKM Alan tarama cihazları gizli altın definelerini tespit etmek amacıyla kullanılmaktadır. Yeni gömülmüş nesneleri de geçmişten bu yana toprak altında saklı kalmış mücevher, altın, gümüş ya da defineleri de kolaylıkla tespit edebilir. Altın, bakır, bronz, gümüş gibi değerli metalleri; para, sikke, tarihi eserler, değerli mücevherler alan tarama cihazı vasıtasıyla kolaylıkla bulunabilir. Toprağın altındaki altın metrelerce derinlikte bile olsa yönünü kolaylıkla belirleyebilir. Uzun mesafede altın arayan kişiler için tasarlanmıştır. OKM cihazları uzun menzilli alan taraması yapar. Geniş arazilerde, metrelerce uzaktaki nesnelerin dahi yerlerini hatasız bir şekilde belirler.

OKM Dedektör Alan Tarama Cihaz Modelleri

OKM Detectors yüksek teknolojili cihazları sayesinde arama faaliyetlerinizde size hız ve zaman kazandırır. Geniş alanda ve metrelerce derinlikte dahi hatasız yer tespiti yaparak üst düzey bir performans sağlar. OKM Bionix X4 ve benzeri OKM alan tarama cihazı modelleri sitemizde yer almaktadır. OKM Bionix X4, taramaları akıllı telefonunuzdan kontrol edebilmenizi sağlayan bir üründür. Yalnızca OKM Detectors markasının değil dünyaca ünlü pek çok markanın ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. En iyi alantarama cihazı modellerini en avantajlı şekilde hizmetinize sunmaktayız. Alan tarama cihazları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dedektoravm.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Bionic X4 Alan Tarama Cihazı

OKM Bionic X4 Yeraltı GörüntülemeBionic X4Geleneksel alan tarama cihazlarının aksine Bionic X4 akıll..

421.805,05TL Vergiler Hariç: 421.805,05TL

Delta Ranger Alan Tarama Light Edition

Delta Ranger Alan Tarama Light EditionÇoklu Teknolojilerle Hazine AvcılığıOKM Delta Ranger gibi dede..

325.591,18TL Vergiler Hariç: 271.325,99TL

Delta Ranger Alan Tarama Professional Edition

Delta Ranger Alan Tarama Professional EditionÇoklu Teknolojilerle Hazine AvcılığıOKM Delta Ranger gi..

499.471,66TL Vergiler Hariç: 416.226,38TL