Web Analytics Made Easy - Statcounter

Ajax Detectors

Ajax Detectors

Ajax Detectors


Yeraltı görüntüleme cihazı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Maden arama faaliyetlerinde, yer altında bulunan nesnenin konumunu ve derinliğini tespit eder. Yer altında gizli kalmış hazine, define ve diğer gömülü nesnelerin yerlerini belirler. Yalnızca değerli metaller ve madenlerle sınırlı kalmaz ne kadar derine inerseniz inin, yer altındaki boşlukları, mahzen, mağara, tünel gibi alanları bulmanıza yardımcı olur. Ajax yeraltı görüntüleme cihazı hatasız ölçümler yaparak hedefe kolayca ulaşmanızı sağlar. Yeraltının analizini yaparak bir grafik vasıtasıyla size aktarır. Bütün ölçümleri hatasız bir şekilde yapar.


Ajax Detectors Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri


Ajax yeraltı cihazları altın, hazine, madeni ve arkeolojik nesneleri tespit etmenize yardımcı olur. Hedefin yerini belirleyerek arama alanında sizi koordine eder. Yeraltını detaylı bir şekilde analiz edip, grafikler oluşturarak kullanıcıya bilgi verir. Cihazlar profesyonel yeraltı görüntüleme faaliyetleri için etkili çözümleri sunar. Her sistemin sağlayamayacağı imkanları sunar. Topraktan aldığı sinyaller doğrultusunda yer altında bulunan nesnelerin hızlı bir şekilde tespitini yaparak ekrana yansıtır. Yüksek hassasiyetli teknolojisi sayesinde yerin en derin bölgelerinde bile çalışabilir.


Ajax yeraltı görüntüleme cihazları topraktan aldığı sinyalleri hızlı bir şekilde işleyerek kullanıcıya aktarır. Arkeolojik arama faaliyetlerinde, maden ya da define aramacılığında üst düzey performans sağlar. Yüksek teknolojisi sayesinde hedefe en kolay yoldan ulaşabilmenizi sağlar.


Ajax Detectors Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri


Ajax yeraltı görüntüleme cihazları toprak yapısı, yerin altındaki su kaynakları, değerli metaller, gömülü hazineler ve daha fazlasını hatasız bir şekilde tespit eder. Diğer dedektör ve alan tarama cihazlarından daha kapsamlı olarak çalışır. Sitemizde, Ajax Detectors Primero Gamma, Segma, Alpha, Iota, Electra, Omega gibi en popüler ve en gelişmiş Ajaxyeraltı görüntüleme cihazı modelleri yer almaktadır.

Göster:
Sırala:

Ajax detector Electra Alan tarama

Ajax detector Electra Alan taramaAjax detector Electra Alan tarama videoları : Electra cihazına..

148.251,40TL Vergiler Hariç: 123.542,83TL

Ajax detector Omega Alan tarama ve su tespit dedektörü

Ajax detector Omega Alan tarama ve su tespit dedektörüAjax detector Omega videoları : Genel Bak..

184.410,28TL Vergiler Hariç: 153.675,23TL

Ajax Detectors Gamma Yer Altı Görüntleme

Ajax Detectors Gamma Yer Altı Görüntleme3D zemin görüntüleme sistemi• Araştırmalarımıza göre zemin g..

267.575,70TL Vergiler Hariç: 222.979,75TL

Ajax Detectors Primero Yer Altı Görüntüleme

Ajax Primero Yeraltı GörüntülemeAjax Primero Videoları :  Ajax Primero, dedektör, alan tar..

430.290,65TL Vergiler Hariç: 358.575,55TL