Mega Detections

Mega Detections

Mega Detections

Mega Detections

Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazıçok amaçlı kullanım için üretilmiştir. Bu sebeple kullanım alanları da epey geniştir. Define aramak için, arkeolojik çalışmalar için, boşluk tespit etmek için ya da maden arayışlarınızda kullanabileceğiniz en etkili cihazlardır. Ne amaçlı kullanılırsa kullansın, hatasız ölçümler yapan bu cihaz, taranan bölgede yaptığı tespitleri 3 boyutlu grafik oluşturarak size aktarır. Böylelikle arama yaptığınız bölgeyi kazmadan 3 boyutlu olarak inceleme imkanınız oluşur.


Mega Detections Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri


Mega Detections yeraltı cihazları yer altında yapılan derin aramacılık faaliyetleri için özel olarak üretilmiştir. Bu sayede ne kadar derinde olursa olsun bir nesnenin, madenin, boşluğun ya da su kaynağının tespit edilmesinde yüksek performans gösterir. Çalışma prensibi ise topraktan alınan sinyallerin hızla işlenmesi şeklindedir. Ekran aracılığıyla yapılan ölçümleri sayısal veriler şeklinde aktarırken, yüzeyin altında bulunan yapıyı da grafik olarak aktarır.


Her arazi koşulunda kolaylıkla çalışabilen üst düzey cihazlardır. Ne koşulda olursa olsun hatasız ölçümler yapması sayesinde profesyonel kullanım açısından en ideal ürün grubunda yer alır. Yerin altında bulunan toprak yapıyı, nesneleri ve daha fazlasını titizlikle tespit eder. Mega Detections yeraltı görüntüleme bu nesnelerin derinlik gibi analizlerini detaylı olarak yaparak standart dedektörlerin size sunacağı imkanlardan çok daha fazlasını sunar.


Mega Detections Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri


Etkili ve profesyonel bir arama faaliyeti için en ideal cihazlar yeraltı görüntüleme cihazlarıdır. Yüksek hassasiyetli olarak çalışır ve yer altında bulunan her nesneyi kolaylıkla tespit ederler. Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazları teknolojisi sayesinde, yer altından aldığı sinyalleri işleyerek, yerin derinliklerinde bulunan nesneleri analiz eder. Profesyonel bir kullanım açısından en iyi ürün seçeneklerini oluşturan Mega Detections yeraltı görüntüleme cihazı modelleri Cobra GX 8000, Mega Scan Pro, Mega G3, Mega Gold, Gold Star 3D Scanner, Mega Diamond Locator.

Size en uygun yeraltı görüntüleme cihazı modelleri için dedektoravm.com adresini ziyaret edebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Concord Multi Sistem Tespit Cihazı

Mega Detection Concord Multi Sistem Tespit CihazıConcord, küçük metallerin verimli bir şekilde algıl..

198.355,67TL Vergiler Hariç: 198.355,67TL

Gold Star 3D Scanner

Mega Detections Gold Star 3D Çoklu Tespit SistemiGold Star 3D Dedektör Mega Detections'dan Gold..

319.386,24TL Vergiler Hariç: 319.386,24TL

Gold Vision Alan Tarama

Gold Vision Alan Tarama2023 yılının en son ürünü olan Alman şirketi Mega Detection markasının Gold V..

219.872,21TL Vergiler Hariç: 183.226,84TL

Mega 3d Phoenix Yer Altı Görüntüleme

Mega Detections 3D Phoenix Yer Altı Görüntüleme3d PhoenixPhoenix metal dedektörü, çok büyük derinlik..

238.699,19TL Vergiler Hariç: 238.699,19TL

Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem Dedektör

Mega Detection Infinity Max Pro Multi Sistem DedektörInfinity Max Pro metal dedektörü, derin hazinel..

433.692,90TL Vergiler Hariç: 433.692,90TL

Mega Scan Pro

Mega Scan Pro Yeni Sürüm 2024Ünlü tarayıcının merakla beklenen ve yükseltilmiş versiyonu Mega Scan P..

272.318,79TL Vergiler Hariç: 226.932,33TL