Ajax Detector

Ajax Detector

Ajax Detector

Ajax Detector

Yeraltı görüntüleme cihazı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Maden arama faaliyetlerinde, yer altında bulunan nesnenin konumunu ve derinliğini tespit eder. Yer altında gizli kalmış hazine, define ve diğer gömülü nesnelerin yerlerini belirler. Yalnızca değerli metaller ve madenlerle sınırlı kalmaz ne kadar derine inerseniz inin, yer altındaki boşlukları, mahzen, mağara, tünel gibi alanları bulmanıza yardımcı olur. Ajax yeraltı görüntüleme cihazı hatasız ölçümler yaparak hedefe kolayca ulaşmanızı sağlar. Yeraltının analizini yaparak bir grafik vasıtasıyla size aktarır. Bütün ölçümleri hatasız bir şekilde yapar.

Ajax Detectors Yeraltı Görüntüleme Cihazları Özellikleri


Ajax yeraltı cihazları altın, hazine, madeni ve arkeolojik nesneleri tespit etmenize yardımcı olur. Hedefin yerini belirleyerek arama alanında sizi koordine eder. Yeraltını detaylı bir şekilde analiz edip, grafikler oluşturarak kullanıcıya bilgi verir. Cihazlar profesyonel yeraltı görüntüleme faaliyetleri için etkili çözümleri sunar. Her sistemin sağlayamayacağı imkanları sunar. Topraktan aldığı sinyaller doğrultusunda yer altında bulunan nesnelerin hızlı bir şekilde tespitini yaparak ekrana yansıtır. Yüksek hassasiyetli teknolojisi sayesinde yerin en derin bölgelerinde bile çalışabilir.

Ajax yeraltı görüntüleme cihazları topraktan aldığı sinyalleri hızlı bir şekilde işleyerek kullanıcıya aktarır. Arkeolojik arama faaliyetlerinde, maden ya da define aramacılığında üst düzey performans sağlar. Yüksek teknolojisi sayesinde hedefe en kolay yoldan ulaşabilmenizi sağlar.


Ajax Detectors Yeraltı Görüntüleme Cihazı Modelleri

Ajax yeraltı görüntüleme cihazları toprak yapısı, yerin altındaki su kaynakları, değerli metaller, gömülü hazineler ve daha fazlasını hatasız bir şekilde tespit eder. Diğer dedektör ve alan tarama cihazlarından daha kapsamlı olarak çalışır. Sitemizde, Ajax Detectors Primero Gamma, Segma, Alpha, Iota, Electra, Omega gibi en popüler ve en gelişmiş Ajaxyeraltı görüntüleme cihazı modelleri yer almaktadır.

Göster:
Sırala:

Segma Define Dedektörü

Ajax Detector Segma Define DedektörüGenel BakışAltın ve madenleri tespit etmek için iki yüksek etkin..

193.648,92TL Vergiler Hariç: 161.374,10TL